Staňte sa členom Slovenského hemofilického združenia

Máte otázky ohľadom členstva? Ozvite sa nám na shz@shz.sk

Pridajte sa do našej veľkej hemofilickej rodiny, ktorá si navzájom pomáha, zdieľa radosti aj starosti a skvalitňuje životy pacientov s krvácavými ochoreniami.

Slovenské hemofilické združenie (ďalej SHZ) je dobrovoľným občianskym združením, ktoré združuje osoby s vrodenou krvácavou chorobou (ďalej VKCH), rodičov detí s VKCH, rodinných príslušníkov osôb s VKCH, ich priaznivcov, priateľov a pracovníkov na úseku starostlivosti o osoby s VKCH bez rozdielu národnosti, politickej príslušnosti a vierovyznania.

Prečo sa pridať k nám?

V jednote je sila

Spolu dokážeme hájiť naše záujmy v oblasti zabezpečovania kvalitnej liečby, či sociálnej a spoločenskej agendy.

Nie ste v tom sami

Sme silná komunita. Naši členovia sa s vami radi podelia o svoje skúsenosti a radi vám pomôžu.

Vzdelávanie a workshopy

Pre našich členov organizujeme rôzne vzdelávacie podujatia a konferencie, kde sa môžete dozvedieť nielen o novinkách v oblasti liečby.

Rehabilitačno-relaxačné pobyty

Pod dohľadom odborníkov sa v príjemnom prostredí v blízkosti termálnych kúpeľov naučíte, ako správne rehabilitovať a udržiavať váš pohybový aparát.

Letné tábory pre deti

Vaše deti zažijú veľa zábava aj poznania v kolektíve, ktorý spája rovnaká diagnóza. Všetko pod dohľadom lekárov a odborníkov.

Letný pobyt pre rodičov s malými deťmi

Rodičia malých detí sa môžu pod dohľadom odborníkov naučiť ako podávať deťom liečbu, ako zvládať ochorenie svojich detí a môžu navzájom zdieľať svoje skúsenosti.

Prihláška na členstvo

SLOVENSKÉ HEMOFILICKÉ ZDRUŽENIE