Tvár kampane Slovenského hemofilického združenia

Som Michal Handzuš, slovenský hokejový reprezentant a už 17 rokov tvár kampane Slovenského hemofilického združenia na pomoc deťom trpiacim závažným ochorením, nedostatočnou zrážanlivosťou krvi. Pred niekoľkými rokmi som na základe stretnutia s týmito deťmi pochopil vážnosť tohto ochorenia a hendikep, ktorý im stavia do cesty počas celého života. Neváhal som a prijal som ponuku aktívne sa podieľať na realizácii rehabilitačno-rekondičných táborov a organizovania verejnej zbierky pre hemofilikov.

V minulých rokoch sme spolu s vrcholovými športovcami, Marekom Hamšíkom, Richardom Zedníkom, Martinom Škrteľom, Pavlom Demitrom, Marcelom Hossom, Marekom Čechom a ďalšími, usporiadali športové dni pre deti, ktorý vyvrcholil benefičným futbalovým zápasom. Športové súťaže spojili všetky deti, teda aj tie zdravé aj deti s hemofíliou. Bol to príjemne strávený deň, ktorý navyše priamo prispel k realizácii rehabilitačno-rekondičného tábora.

Už 5 rokov usporiadavame benefičné zápasy a športové súťaže na pomoc hemofilikom. Touto cestou chceme osloviť všetkých, ktorí sú ochotní pomôcť športom hemofilikom.

Hľadáme partnerov, ktorých pomoc nám umožní spojiť radosť zo športu s radosťou pomáhať. Pomôcť môžu všetci, nezáleží na tom či to bude malé dieťa, rodič, vrcholový športovec, firma.

Verím, že Vás tento projekt oslovil a bude pre nás všetkých cťou a potešením privítať Vás ako partnera v pomoci deťom trpiacim na hemofíliu.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na 0905 661 551 (Zuzana Omelková)

S úctivým pozdravom

Michal Handzuš